SZANOWNI KLIENCIZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄWWW.URSUSWETERYNARZ.PL Witamy serdecznie !! Przychodnia Weterynaryjna „Dla Psa i Kota” to wyjątkowe miejsce w na warszawskim Ursusie. To   przyjazdna placówka weterynaryjna,... więcej »


AKTUALNOŚCI
Przychodnia Weterynaryjna Dla Psa i Kota oferuje Państwu konsultacje specjalistów  z zakresu:  Badanie... więcej »

AKCJA KASTRACJI, STERYLIZACJI PSÓW I KOTÓW 2015 !!!
Jak co roku zbliża się akcja sterylizacji i kastracji !!!!!!!! Od 02 stycznia 2015 do końca marca Nasza Przychodnia... więcej »

Witamy na naszej nowej stronie internetowej
Witamy na naszej nowej stronie internetowej! Przygotowaliśmy ją zgodnie z Państwa sugestiami jak i zarazem... więcej »


Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy zestaw przepięknych zdjęć piesków i kotków, który doda blasku dla Państwa... więcej »


PRZYCHODNIA  „DLA PSA I KOTA”  ma swoją nową siedzibę w Warszawie  przy ulicy RYNKOWEJ 5 NA WARSZAWSKIM URSUSIE  Chcielibyśmy za pośrednictwem tej strony zaprosić Państwa do korzystania z naszych usług.

KONTAKT TELEFONICZNY : 666 03 13 05 , 22 245 31 07  

Zajmujemy się profesjonalnym strzyżeniem i pielęgnacją psów wszystkich ras oraz wszystkich piesków nie rasowych.  Nasz salon jest bardzo przestronny i świetnie przystosowany do pielęgnacji psiaków i kociaków.  Posiadam wszystkie niezbędne kosmetyki profilaktyczne i preparaty lecznicze pozwalające przeprowadzić profesjonalną pielęgnacje zgodną z wzorcami i wymogami FCI.

W myśl hasła „Twoje zwierzęta pod dobrą opieką” staramy się zapewnić Państwa o wysokiej kulturze obsługi naszych czworonogich (i nie tylko) klientów.

groomer.gif
 

Świadczymy usługi takie, jak:

 • Strzyżenie (wg najwyższych standardów FCI) - pozwala uwidocznić charakter danej rasy, utrzymać sierść psa w czystości, jak również uniknąć problemów zdrowotnych skóry, szczególnie latem. Strzyżenie niewątpliwie wpływa na wygląd psa, pokazując jego indywidualne cechy budowy.
 • Trymowanie - polega na usunięciu martwego włosa oraz na wyczesaniu podszerstka. Dzięki temu gubienie sierści u wytrymowanego psa ograniczone jest do minimum.
 • Kąpiel pielęgnacyjna - pozwala utrzymać sierść psa w zdrowiu i czystości. Tylko dokładne umycie psa umożliwia dobre strzyżenie. Do kąpieli używamy kosmetyków przeznaczonych jedynie do pielęgnacji zwierząt.
 • Kąpiel  z masażem - ma na celu pobudzenie skóry, mięśni oraz układu krążenia psa. Dodatkowo zostaje usunięty wypadający martwy włos. Dzięki odpowiedniemu doborowi szamponów i odżywek skóra i sierść uzyskują właściwą naturalną strukturę i ochronę tłuszczową. Kąpiel poprawia też samopoczucie psiaka.
 • Rozczesywanie - wykonywane przed i po kąpieli pozwala odpowiednio przygotować włos psa do strzyżenia. Tylko dobrze rozczesana sierść pozwala na uzyskanie idealnej fryzury psa.
 • Usuwanie kołtunów – jest konieczne w przypadku mocno sfilcowanej sierści, kiedy nie ma już możliwości wyczesania pieska.

Ponadto polecamy zabiegi drobne:

 • Czyszczenie uszu - zabieg ten przeprowadzany jest w miarę potrzeby a pozwala na usunięcie woskowiny zalegającej w przewodzie słuchowym, jak również włosów zarastających kanał słuchowy.
 • Obcinanie pazurów
 • Usuwanie insektów - zabieg polegający na usunięciu zewnętrznych pasożytów skóry, głównie kleszczy i pcheł.

zdjecie1_1.jpg

 

REGULAMIN GABINETÓW KOSMETYCZNYCH DLA PSÓW
 • W celu wykonania usługi należy zarezerwować sobie termin pod nr tel: 666 03 13 05 lub 22 245 31 07

 • W związku z wieloma zapytaniami informujemy, że psy są strzyżone bez podania jakichkolwiek środków uspokajających;

 • W salonie są używane profesjonalne kosmetyki dla zwierząt posiadające atest;

 • Stanowisko pracy i narzędzia są każdorazowo poddawane dezynfekcji i sterylizacji;

 • Właścicieli psów agresywnych prosimy o informowanie personelu o możliwości ugryzienia i zabezpieczenie psa kagańcem;

 • Dla ułatwienia pracy groomera i skrócenia czasu wykonywanej usługi psy strzyżone są bez obecności właściciela. Pod nieobecność właściciela pies jest spokojniejszy i współpracuje z innym opiekunem. W przypadku pozostania właściciela z psem i wydłużenia czasu wykonywanej usługi koszt usługi jest większy o 50%;

 • Usługi groomerskie wykonuje się na czystych i wyczesanych psach. Klient może przygotować psa we własnym zakresie lub zamówić komplet usług w salonie fryzjerskim;

 • Wykonujący usługę nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia psa, którego właściciel zataił istnienie choroby np. .zaziębienia, padaczki lub niezrównoważeni psychicznego;

 • Psy stare ,chore ,bojaźliwe oraz niezrównoważone psychicznie strzyżone są wyłącznie na żądanie właściciela i na jego odpowiedzialność. Dotyczy to również strzyżenie na krótko w okresie mrozów;

 • Jeżeli jest to pierwsza wizyta psa w salonie prosimy o tym uprzedzić umawiając wizytę w celu rezerwacji większej ilości czasu dla Państwa pupila;

 • Ewentualne zwalczanie insektów jest obowiązkowe i wykonywane jest na koszt właściciela psa lub kota bez wcześniejszego uzgodnienia;

 • W razie z rezygnacji z wizyty prosimy o powiadomienie telefonicznie lub sms;

 • Pies zostaje wydany wyłącznie osobie która go dostarczyła do salonu lub przez nią wskazanej;

 • Każdy pies powinien posiadać książeczkę zdrowia z aktualnym świadectwem szczepienia.

  Pozostawiając psa pod naszą opieką klient akceptuje wszystkie warunki regulaminu.

Cennik Usług 

Dla wszystkich z Państwa, których zainteresowała nasza oferta przedstawiamy orientacyjny cennik:

"Pełna pielęgnacja"

1. wyczesanie  i usunięcie kołtunów

2. kąpiel

3. suszenie

4. strzyżenie

5. obcięcie pazurków

6. czyszczenie oczu i uszu.

 

Orientacyjne ceny 

 Rasa

cena od 

cena do 

Rasa 

cena od 

cena do 

 York Shire Terrier

50 zł

120 zł

 Shih tzu  

70 zł

150 zł

 Maltańczyk

70 zł

140 zł

 Sznaucer miniatura 

70 zł

120 zł

 Sznaucer średni

80 zł

150 zł

 Bishon

90 zł

160 zł

 Foxterrier

70 zł

140 zł

 Terrier walijski 

95 zł

140 zł

 Pudel miniatura/średni

90 zł

150 zł

 Spaniele/Springer

100 zł

150 zł

 West highland white terrier

80 zł

150 zł

 Airdelterrier

120 zł

200zł

 Kot (strzyżenie)

 100 zł

150 zł

 Golden Retriver/Labrador
 120 zł
 180 zł

Pozostałe usługi


- KĄPIEL PIELĘGNACYJNA  - OD  50 - 120 PLN 

- STRZYŻENIE BEZ KĄPIELI - OD 40 PLN

- KĄPIEL LECZNICZA - OD 80PLN 


Cena każdej usługi uzależniona jest od wielkości pieska, rodzaju szaty  oraz preparatów kosmetycznych i leczniczych użytych w czasie kąpieli i  pielęgnacji.

 

Jeżeli na piesku lub kotku bytują pchły oraz inne insekty usuwamy je obligatoryjnie na koszt klienta. Cena jest zależna od wielkości zwierzątka i wynosi od 15 pln do 50 pln.


 * Ceny mają charakter informacyjny, dokładny koszt usługi ustalany jest po obejrzeniu psa.
 * Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Projekt & Realizacja (c) X.2009 Agencja Reklamowa Gabo - Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Materiały zawarte na stronie są własnością autorów i bez zezwolenia nie mogą być używane!